CultureConnect 'Festivale' edition
16 april 2026

CultureConnect 'Festivale' edition

Uniek netwerkevent met cultureel thema

Op donderdag 16 april zal de tweede editie van CultureConnect plaatsvinden. Ditmaal nóg groter en met een nóg gevarieerder cultureel aanbod. Je bent van harte welkom op de ‘Festivale’ Edition!

CultureConnect is het unieke netwerkevent met een cultureel tintje. Om de start van het nieuwe jaar goed in te luiden, nodigen we je graag uit voor een gezellige borrel waar cultuur en verbinding centraal staan.
De opbrengst is opnieuw bestemd voor lokale goede doelen binnen Parkstad, want de cultuursector kan jouw steun gebruiken!

Dat de cultuursector tegenwoordig een extra steuntje in de rug kan gebruiken moge duidelijk zijn, vandaar dat tijdens iedere CultureConnect editie een cultureel thema de revue zal passeren. Voor onze ‘Festivale’ editie hebben we zelfs gekozen voor meerdere culturele ‘smaken’: Muziek (Singer-Songwriter), Moderne Dans, Spoken-Word Poetry, Stand-up Comedy, Schilder- en Grafische Kunst. Tijdens het event zullen, op verschillende podia in de Nieuwe Nor, lokale talenten tijdens korte showcases laten zien en horen wat ze in hun mars hebben.

In een ongedwongen sfeer zul je nieuwe gezichten en (oude) bekenden ontmoeten onder het genot van een drankje en een hapje met op de achtergrond een lekkere beat; afgewisseld natuurlijk met optredens van de beste lokale talenten uit de Parkstad regio, live on stage! Informeel borrelen in een culturele ambiance; daar wil je toch zeker bij zijn! Meer informatie betreffende de volledige line-up volgt in de weken voorafgaand aan het event.

Afgelopen editie hebben we AIR (artists in residence) en de Nieuwe Nor Nacht Academy alsook de Oefenbunker van een mooie donatie mogen voorzien. De goede doelen van deze editie zullen we zo snel mogelijk bekend maken. Mede dankzij jouw steun zullen zij aan het eind van de avond een mooie bijdrage ontvangen om hun goede werk ten behoeve van lokaal talent voort te kunnen zetten.

Wist je trouwens dat CultureConnect ook zakelijk erg interessant kan zijn? Om je bedrijf te laten zien én het goede doel te ondersteunen hebben we interessante sponsorpakketten beschikbaar. Interesse? Stuur een mail naar: [email protected] en we nemen contact met je op.

Ontmoeten. Verbinden. Genieten. Ook zo’n zin in een gezellige avond? Dan zien we je graag op 16 april tijdens de CultureConnect Festivale Edition.

Culture Connect Header 28 FB banner logo only29 61cb