Concertje pakken?!

50

Appeltaartmatinee Jong Talentklas

Conservatorium Maastricht
Morgen 12:00

Paul de Leeuw

60? We Zien Wel...
02 feb. 20:30

Ben L'Oncle Soul

03 feb. 20:30

Silent Disco - Zuyd Hogeschool Editie!

Nieuwe Nor Nacht
03 feb. 21:00

Flip Noorman zingt Tom Waits

(in het Nederlands)
04 feb. 20:30

Roxeanne Hazes

04 feb. 20:30

Nederlands Blazers Ensemble

Napolitana
04 feb. 20:30

Mosa Trio

Begeistert
05 feb. 15:00

Bat Eyes

05 feb. 19:30

Lezing: Luxor Theater - Wereldbands in Hoensbroek

(UITVERKOCHT)
08 feb. 19:00

Personal Trainer

09 feb. 20:30

Waylon

Gewoon Willem
10 feb. 20:00

Maiden uniteD: 1980

10 feb. 20:30

SYA

A Bright Starry Night
10 feb. 20:30

Pianoconcert: A Thousand Keys and more

11 feb. 15:00

philharmonie zuidnederland

Vastelaovendconcert
11 feb. 19:11

Hard in Heerlen: Doodseskader

11 feb. 20:30

LUDIQUE!

Levenslong
11 feb. 20:30

Holland Baroque & Thomas Oliemans

Bach & Eisler
12 feb. 15:00

PART

Amos Ben-Tal/OFFprojects & Ragazze Quartet
16 feb. 20:00

Techno at Bluff

Café Bluff
21 feb. 22:00

traumahelikopter

Save Yourself!
24 feb. 20:30

Krauw Konnekt

25 feb. 20:30

The Bamboula New Orleans Jazzband

26 feb. 14:00

Raas en de basketbal

Heritage Sinfonietta (alle leeftijden)
01 mrt. 15:00

Tommy Gazer + Hence The Bravery

02 mrt. 20:30

Ligconcert Canto Ostinato

Sandra en Jeroen van Veen
02 mrt. 20:30

Mijs met de zwavelstokjes

Holland Opera (vanaf 6 jaar)
03 mrt. 19:00

Orchestre des Champs-Elysées

Philip Herreweghe & Vilde Frang
03 mrt. 20:00

Def Americans

The Man In Black
03 mrt. 20:30

Ahmet Aslan

Somewhere on Earth Europe Tour
04 mrt. 20:30

Damian Wilson & Adam Wakeman

Wilson and Wakeman
04 mrt. 20:30

REAL Classics

Nieuwe Nor Nacht
04 mrt. 22:00

Smeuïg

Nieuwe Nor Nacht
04 mrt. 22:00

The Far Side - Formerly Of The Pharcyde

09 mrt. 20:00

40UP

Nieuwe Nor Nacht
10 mrt. 20:00

philharmonie zuidnederland

Schumanns kolkende Rheinische
11 mrt. 20:00

Amber Broos + Milo Spykers + Hush & Sleep

Nieuwe Nor Nacht
11 mrt. 23:00

Op de koffie biej Paul van Loo

12 mrt. 12:00

Grote Parkstad Popkwis

De grootste 'kwis' van het zuiden!
12 mrt. 13:30

Dolce Vita

12 mrt. 14:30

Bolton & Jeninga

Muziekcafé op Dinsdag
14 mrt. 20:30

Hard in Heerlen: WIEGEDOOD & AUTARKH

De Doden Hebben Het Goed
16 mrt. 20:00

Joe Buck

17 mrt. 20:30

25 years Southern Bluesnight

Jubileumeditie
18 mrt. 19:00

Nighthawker

18 mrt. 20:30

Early Resurrection

Nieuwe Nor Nacht
18 mrt. 22:00

Les Enfants du Paradis

Les vieux amants - Chansons Melancholiques
19 mrt. 14:30

Cataplana

Muziekcafé op Dinsdag
21 mrt. 20:30

Rowwen Hèze

Het was een kwestie van geduld
23 mrt. 20:00

Een avondje in 't rode pluche...

50

Grand Gala Du Buut 2023

11e editie
Vandaag 20:00

Julika Marijn

In de schaduw van Rembrandt
Vandaag 20:30

Grand Gala Du Buut 2023

11e editie
Morgen 20:00

Medammecour on Tour

Vasteloavendsrevue
Morgen 20:00

Grand Gala Du Buut 2023

11e editie
02 feb. 20:00

Medammecour on Tour

Vasteloavendsrevue
02 feb. 20:00

Paul de Leeuw

60? We Zien Wel...
02 feb. 20:30

OLDENHERMANNS

FCKD
02 feb. 20:30

Medammecour on Tour

Vasteloavendsrevue
03 feb. 20:00

Medammecour on Tour

Vasteloavendsrevue
04 feb. 20:00

Bert Visscher

Dat zie je een ander niet doen
07 feb. 20:00

Het Nationale Theater

Every Brilliant Thing
07 feb. 20:30

Bert Visscher

Dat zie je een ander niet doen
08 feb. 20:00

Het Nationale Theater

Every Brilliant Thing
08 feb. 20:30

Paulien Cornelisse

Aanstalten
09 feb. 20:00

Humor in Heerlen

09 feb. 20:00

Fabian Franciscus

Lekker gezellig!
09 feb. 20:30

SYA

A Bright Starry Night
10 feb. 20:30

LUDIQUE!

Levenslong
11 feb. 20:30

Jay Francis

In de war (try-out)
11 feb. 20:30

Happy in Holland

16 feb. 20:30

Thjum Arts

Tijdloos Genot
16 feb. 20:30

André Kuipers

Op reis naar de toekomst
24 feb. 20:00

Misfit de Musical

(vanaf 9 jaar)
25 feb. 19:00

Mouna Laroussi

Fatima
02 mrt. 20:30

Stralende Sterren Gala

Voor grenzeloos talent
04 mrt. 20:00

Stralende Sterren Gala

Voor grenzeloos talent
05 mrt. 14:30

Het Grote Grand Prix Circus

08 mrt. 20:00

Sneak Peek

VIA ZUID
08 mrt. 20:30

Humor in Heerlen

09 mrt. 20:00

Familiespel

16 mrt. 20:00

Nilgün Yerli

Tinderella
16 mrt. 20:30

Jon van Eerd

Zo Vader Zo Zoon
22 mrt. 20:00

Willie Wartaal

Moederdag
22 mrt. 20:30

Erik van Muiswinkel

MOOJEN LIGJES IN DE LUGT
23 mrt. 20:30

Pip Utton

Bob Dylan
24 mrt. 20:30

The Maestro & The European Pop Orchestra

25 mrt. 20:00

Evers / Ändere die Welt

De Nationale Opera Studio
28 mrt. 20:30

Merijn Scholten

TEAM SOLO
30 mrt. 20:30

Gravity & Other Myths

Out of Chaos (vanaf 4 jaar)
02 apr. 15:30

Jihad van Liefde

Mohammed Azaay & het Amsterdams Andalusisch Orkest
04 apr. 20:30

Theatercollege Lieven Scheire

Artificiële Intelligentie (vanaf 14 jaar)
05 apr. 19:30

Remy Evers

Gewoon Remy
06 apr. 20:30

De Dappere Soldaat

Steef de Jong
11 apr. 20:30

Patrick Laureij

LIVE
12 apr. 20:00

Theatercollege De Kiesmannen

Op zoek naar Europa
12 apr. 20:30

Humor in Heerlen

13 apr. 20:00

Youp van 't Hek

De Laatste Ronde
13 apr. 20:00

Musa

Schaakmat
13 apr. 20:30

Youp van 't Hek

De Laatste Ronde
14 apr. 20:00

Dansen, dansen, dansen

42

Hold your Horses

De Dansers & Theater Strahl Berlin (vanaf 14 jaar)
Vandaag 19:00

PART

Amos Ben-Tal/OFFprojects & Ragazze Quartet
16 feb. 20:00

Compagnie Marie Chouinard

Radical Vitality
28 feb. 20:00

Workshop Compagnie Marie Chouinard

01 mrt. 13:00

Compagnie Marie Chouinard

Radical Vitality
01 mrt. 20:00

SIDEWALK - Panorama Heerlen

03 mrt. 19:30

SIDEWALK - Panorama Heerlen

04 mrt. 13:30

SIDEWALK - Panorama Heerlen

05 mrt. 13:30

OverTour (Andrea Zanoli) - film

05 mrt. 15:00

Koen Augustijnen, Rosalba Torres Guerrero - Siamese Cie

LAMENTA
07 mrt. 20:00

SIDEWALK - Panorama Heerlen

10 mrt. 19:30

SIDEWALK - Panorama Heerlen

11 mrt. 13:30

SIDEWALK - Spaces

11 mrt. 16:00

Diep in zee

Dagmar Chittka / Rauher Engel / (2-5 jaar)
12 mrt. 11:00

Cie Arcosm

La Poétique de l'instable
12 mrt. 11:30

WeeRKLaNK

Dadodans | Gaia Gonnelli (vanaf 0 jaar)
12 mrt. 12:00

Sribi Switi

Lloyd Marengo (vanaf 4 jaar)
12 mrt. 13:00

Workshop Louise Lecavalier

12 mrt. 13:00

SIDEWALK - Spaces

12 mrt. 14:00

Diep in zee

Dagmar Chittka / Rauher Engel / (2-5 jaar)
12 mrt. 14:00

Cie Arcosm

La Poétique de l'instable
12 mrt. 14:30

WeeRKLaNK

Dadodans | Gaia Gonnelli (vanaf 0 jaar)
12 mrt. 15:00

OverTour (Andrea Zanoli) - film

14 mrt. 19:30

Co-laboration

Simon Bus, Kelly Vanneste & Tanya Kupra
18 mrt. 16:00

Co-laboration

Simon Bus, Kelly Vanneste & Tanya Kupra
19 mrt. 11:00

Co-laboration

Simon Bus, Kelly Vanneste & Tanya Kupra
19 mrt. 14:00

Dominique x REDO ft. Binkbeats

A New Dawn
21 mrt. 20:30

Workshop Crystal Pite / Kidd Pivot

27 mrt. 19:00

Crystal Pite / Kidd Pivot

Revisor
28 mrt. 20:00

Crystal Pite / Kidd Pivot

Revisor
29 mrt. 20:00

SIDETALK: Movies

01 apr. 14:00

NDT2

Climb the sky
01 apr. 20:00

SALLY Dansgezelschap Maastricht

GOD is a DJ (vanaf 14 jaar)
21 apr. 19:00

La Noche Eterna

Samir Calixto & Black Pancil Ensemble
25 apr. 20:30

Korzo

Poernima Gobardhan & Justin de Jager
09 mei 20:30

Dorian

Het Nationale Ballet + ISH Dance Collective (vanaf 12 jaar)
26 mei 19:30

Scapino Ballet Rotterdam i.s.m. RIDCC

Two Tales
02 jun. 20:00

Het grootste zwanenmeer ter wereld

Het Nationaal Ballet van Shanghai
04 okt. 19:30

Het grootste zwanenmeer ter wereld

Het Nationaal Ballet van Shanghai
05 okt. 19:30

Het grootste zwanenmeer ter wereld

Het Nationaal Ballet van Shanghai
06 okt. 19:30

Het grootste zwanenmeer ter wereld

Het Nationaal Ballet van Shanghai
07 okt. 19:30

Het grootste zwanenmeer ter wereld

Het Nationaal Ballet van Shanghai
08 okt. 14:30

Voor jong en oud(er)

50

ArcheoHotspot

Archeologie beleven
21 sep t/m 28 jun

Nationale Voorleesdagen

25 jan t/m 04 feb

Hold your Horses

De Dansers & Theater Strahl Berlin (vanaf 14 jaar)
Vandaag 19:00

Pyjamavoorstelling: Klieder, Kledder, Klater!

Morgen 10:00

Voorleeshalfuurtje - Heerlerheide

Morgen 10:00

Voorleeshalfuurtje - Glaspaleis

Morgen 10:00

Pyjamavoorstelling: Klieder, Kledder, Klater!

04 feb. 11:00

Ontmoet de Ridders van de Heerlijkheid Hoensbroek

05 feb. 10:00

Kidsproof! cultuur in de wijk

07 feb. 15:30

Pippi Powerrrrr

Het Laagland (8-108 jaar)
12 feb. 15:00

Misfit de Musical

(vanaf 9 jaar)
25 feb. 19:00

Heb je mijn zusje gezien?

Hoge Fronten (vanaf 3 jaar)
26 feb. 11:00

Vraag het aan Sjpruut - Hoensbroek

27 feb. 10:00

Speciale editie: Kloemele met robots

01 mrt t/m 22 mrt

Raas en de basketbal

Heritage Sinfonietta (alle leeftijden)
01 mrt. 15:00

Mijs met de zwavelstokjes

Holland Opera (vanaf 6 jaar)
03 mrt. 19:00

Ontmoet de Ridders van de Heerlijkheid Hoensbroek

05 mrt. 10:00

Liegebeesten

(vanaf 7 jaar)
05 mrt. 15:00

The Social Sorting Experience

Smartphone Orchestra (vanaf 14 jaar)
09 mrt. 19:30

Cie Arcosm

La Poétique de l'instable
12 mrt. 11:30

WeeRKLaNK

Dadodans | Gaia Gonnelli (vanaf 0 jaar)
12 mrt. 12:00

Sribi Switi

Lloyd Marengo (vanaf 4 jaar)
12 mrt. 13:00

Cie Arcosm

La Poétique de l'instable
12 mrt. 14:30

WeeRKLaNK

Dadodans | Gaia Gonnelli (vanaf 0 jaar)
12 mrt. 15:00

De Regels van Floor

(vanaf 10 jaar)
24 mrt. 19:00

Luistervinkjes Toeters en Bellen

Trees Verburg (vanaf 3 jaar)
26 mrt. 11:00

Vraag het aan Sjpruut - Hoensbroek

27 mrt. 10:00

Pyjamavoorstelling Slinger!

(vanaf 4 jaar)
01 apr. 19:00

Ontmoet de Ridders van de Heerlijkheid Hoensbroek

02 apr. 10:00

Bon Dia, Goeiemorgen

Izaline Calister & Thijs Borsten (vanaf 4 jaar)
02 apr. 15:00

Buurman & Buurman gaan verhuizen

16 apr. 13:30

Weet je nog, Sammie?

(vanaf 6 jaar)
16 apr. 15:00

Buurman & Buurman gaan verhuizen

16 apr. 15:30

SALLY Dansgezelschap Maastricht

GOD is a DJ (vanaf 14 jaar)
21 apr. 19:00

PeuterKleuterOchtend BullyBully

(vanaf 3 jaar)
23 apr. 11:00

PeuterKleuterOchtend: Hé, wie zit er op de wc?

(vanaf 2 jaar)
29 apr. 11:00

PeuterKleuterOchtend: Hé, wie zit er op de wc?

(vanaf 2 jaar)
29 apr. 13:00

De Kleine Zeemeermin

(vanaf 2 jaar)
02 mei 10:30

De Kleine Zeemeermin

(vanaf 2 jaar)
02 mei 13:30

K3

Vleugels
06 mei 10:30

K3

Vleugels
06 mei 13:30

K3

Vleugels
06 mei 16:30

Ontmoet de Ridders van de Heerlijkheid Hoensbroek

07 mei 10:00

K3

Vleugels
07 mei 10:30

PeuterKleuterOchtend: Hans en Grietje

het kleine theater (vanaf 3 jaar)
07 mei 11:00

K3

Vleugels
07 mei 13:30

K3

Vleugels
07 mei 16:30

Pyjamavoorstelling: Deze Ridder zegt nee

Joes (vanaf 4 jaar)
13 mei 19:00

Babyvoorstelling De Wondertuin

Theater Stof (vanaf 1 jaar)
21 mei 11:00

Babyvoorstelling De Wondertuin

Theater Stof (vanaf 1 jaar)
21 mei 13:00

Filmhuisfilms

50

Nobody Knows

30 jan. 20:00

De Acht Bergen

Morgen 14:00

Triangle of Sadness

Morgen 20:00

Return to Dust

02 feb. 20:00

Trois Couleurs: Bleu

03 feb. 20:00

Broker

04 feb. 20:00

Living

05 feb. 14:00

Triangle of Sadness

05 feb. 16:00

Paolo Cognetti - Big North

05 feb. 19:00

Hallelujah: Leonard Cohen, A Journey, A Song

06 feb. 20:00

Triangle of Sadness

08 feb. 14:00

Emily

08 feb. 20:00

De Acht Bergen

09 feb. 20:00

Broker

10 feb. 20:00

Return to Dust

11 feb. 20:00

Trois Couleurs: Bleu

12 feb. 14:00

Close

12 feb. 16:00

Nobody Knows

12 feb. 19:00

Living

13 feb. 20:00

Falcon Lake

16 feb. 20:00

Trois Couleurs: Blanc

17 feb. 20:00

The Banshees of Inisherin

18 feb. 20:00

Ernest & Celestine: Op Avontuur In Brabbelland

19 feb. 14:00

A Way to B

20 feb. 20:00

Godland

23 feb. 20:00

The Banshees of Inisherin

24 feb. 20:00

Heaven Stood Still: The Incarnations of Willy DeVille

25 feb. 20:00

Trois Couleurs: Blanc

26 feb. 14:00

Falcon Lake

26 feb. 16:00

A Way to B

26 feb. 19:00

Ernest & Celestine: Op Avontuur In Brabbelland

01 mrt. 14:00

Trois Couleurs: Rouge

02 mrt. 20:00

Dúo

03 mrt. 20:00

Best of IDFA on Tour 2023

05 mrt. 14:00

Godland

06 mrt. 20:00

Vera

08 mrt. 14:00

Trois Couleurs: Rouge

12 mrt. 14:00

Onder het maaiveld

12 mrt. 16:00

Dúo

12 mrt. 19:00

Vera

13 mrt. 20:00

La Double Vie De Véronique

16 mrt. 20:00

Filmweekend: kunstmatige intelligentie en de liefde - After Yang

17 mrt. 20:00

Filmweekend: kunstmatige intelligentie en de liefde - Ex Machina

18 mrt. 20:00

Filmweekend: kunstmatige intelligentie en de liefde - Ich bin dein Mensch + nagesprek

19 mrt. 14:00

Ailey

19 mrt. 19:00

El Círculo

23 mrt. 20:00

La Double Vie De Véronique

26 mrt. 14:00

Ailey

27 mrt. 20:00

El Círculo

02 apr. 19:00

De Matthäus Passion van Reinbert de Leeuw

07 apr. 14:00

Carnaval

31

Grand Gala Du Buut 2023

11e editie
Vandaag 20:00

Grand Gala Du Buut 2023

11e editie
Morgen 20:00

Medammecour on Tour

Vasteloavendsrevue
Morgen 20:00

Grand Gala Du Buut 2023

11e editie
02 feb. 20:00

Medammecour on Tour

Vasteloavendsrevue
02 feb. 20:00

Medammecour on Tour

Vasteloavendsrevue
03 feb. 20:00

Medammecour on Tour

Vasteloavendsrevue
04 feb. 20:00

Gebrook Lacht & Zingt

11 feb. 12:00

philharmonie zuidnederland

Vastelaovendconcert
11 feb. 19:11

Loetsj Tref Matinee

12 feb. 14:33

Vertrek Blauw Sjuut

13 feb. 12:11

Heksetreffe

15 feb. 19:11

Kowrenne

16 feb. 18:33

de TENT

17 feb t/m 20 feb

Aankomst Blauw Sjuut

17 feb. 19:11

Nachtbrakers ft. Turfy Gang

CarNORval
17 feb. 22:00

Carnaval bij Erin's Isle

18 feb t/m 21 feb

Optocht MSP

18 feb. 12:00

Buute Abmarsj

18 feb. 13:11

Carnavalszaterdag

Kinderoptocht
18 feb. 13:33

Kinderoptocht Heerlerheide

18 feb. 14:11

Kinderoptocht Hoensbroek

18 feb. 14:11

Impulse D&B ft. Grafix & Jon Void

CarNORval
18 feb. 22:00

Carnavalszondag

Grote Optocht
19 feb. 12:11

MiseraBAL

19 feb. 16:33

Disco Tropicana

CarNORval
19 feb. 22:30

Grote Optocht Heerlerheide

20 feb. 13:11

Grote Optocht Hoensbroek

20 feb. 13:11

Hakkuh, Stampuh & RampeTampe

CarNORval
20 feb. 22:30

Carnavalsdinsdag

Lichtstoet
21 feb. 20:11

Space Date ft. Oguz, Brecc & NYCΘ

CarNORval
21 feb. 22:00

Heerlen beweegt!

1

schrit_tmacher

38

A Way to B

20 feb. 20:00

A Way to B

26 feb. 19:00

Compagnie Marie Chouinard

Radical Vitality
28 feb. 20:00

Workshop Compagnie Marie Chouinard

01 mrt. 13:00

Compagnie Marie Chouinard

Radical Vitality
01 mrt. 20:00

SIDEWALK - Panorama Heerlen

03 mrt. 19:30

Dúo

03 mrt. 20:00

SIDEWALK - Panorama Heerlen

04 mrt. 13:30

SIDEWALK - Panorama Heerlen

05 mrt. 13:30

OverTour (Andrea Zanoli) - film

05 mrt. 15:00

Koen Augustijnen, Rosalba Torres Guerrero - Siamese Cie

LAMENTA
07 mrt. 20:00

SIDEWALK - Panorama Heerlen

10 mrt. 19:30

SIDEWALK - Panorama Heerlen

11 mrt. 13:30

SIDEWALK - Spaces

11 mrt. 16:00

Diep in zee

Dagmar Chittka / Rauher Engel / (2-5 jaar)
12 mrt. 11:00

Cie Arcosm

La Poétique de l'instable
12 mrt. 11:30

WeeRKLaNK

Dadodans | Gaia Gonnelli (vanaf 0 jaar)
12 mrt. 12:00

Workshop Louise Lecavalier

12 mrt. 13:00

Sribi Switi

Lloyd Marengo (vanaf 4 jaar)
12 mrt. 13:00

SIDEWALK - Spaces

12 mrt. 14:00

Diep in zee

Dagmar Chittka / Rauher Engel / (2-5 jaar)
12 mrt. 14:00

Cie Arcosm

La Poétique de l'instable
12 mrt. 14:30

WeeRKLaNK

Dadodans | Gaia Gonnelli (vanaf 0 jaar)
12 mrt. 15:00

Dúo

12 mrt. 19:00

OverTour (Andrea Zanoli) - film

14 mrt. 19:30

Co-laboration

Simon Bus, Kelly Vanneste & Tanya Kupra
18 mrt. 16:00

Co-laboration

Simon Bus, Kelly Vanneste & Tanya Kupra
19 mrt. 11:00

Co-laboration

Simon Bus, Kelly Vanneste & Tanya Kupra
19 mrt. 14:00

Ailey

19 mrt. 19:00

Dominique x REDO ft. Binkbeats

A New Dawn
21 mrt. 20:30

El Círculo

23 mrt. 20:00

Workshop Crystal Pite / Kidd Pivot

27 mrt. 19:00

Ailey

27 mrt. 20:00

Crystal Pite / Kidd Pivot

Revisor
28 mrt. 20:00

Crystal Pite / Kidd Pivot

Revisor
29 mrt. 20:00

SIDETALK: Movies

01 apr. 14:00

NDT2

Climb the sky
01 apr. 20:00

El Círculo

02 apr. 19:00

Altijd te doen

10
x-data x-on:click="filterEventsByDate('',''); filterSelected = 'none';" x-bind:class="filterSelected == 'none' ? 'pointer-events-none opacity-20' : '' "
Ontbreekt er een evenement of activiteit uit Heerlen in de UITagenda? Laat het ons weten!