Première Documentaire “In Heerlen kan ‘t”
26 maart 2026

Première Documentaire “In Heerlen kan ‘t”

Stichting Dreamchasers, ondersteund door het Ondernemersfonds Heerlen, is ontstaan vanuit de overtuiging dat ondernemerschap vraagt om meer dan alleen een goed idee. Het vraagt om ruimte om te leren, bij te sturen en vooral om samen te werken.

In de documentaire volgen we drie ondernemers Domino, Pascal en Madiecke die ieder hun eigen weg gaan: verschillend, soms onverwacht, maar altijd leerzaam. Onder begeleiding van moderator Rob Meessen nemen we je deze avond mee in het verhaal van deze ondernemers.

Juist deze eerlijkheid maakt de documentaire belangrijk. Niet omdat alles lukt, maar omdat het laat zien wat er écht nodig is om een duurzaam ondernemersklimaat te bouwen. Voor Heerlen, en met partners die begrijpen dat impact ontstaat door betrokkenheid en samenwerking op de lange termijn.

In Heerlen kan ‘t!

Programma
19.00 uur – Inloop
19.30 uur – Start documentaire
20.00 uur – Presentatie Dreamchasers
20.30 uur – Borrel en napraten bij Bistro Bar Quatro

Wij hopen dat je erbij kunt zijn. Het zou mooi zijn om deze avond samen te beleven.

Aanmelden kan via deze link:

https://forms.gle/dZnVHitLX4iMpgmy9

DC instagram feed template 7