De sfeervolle middag staat volledig in het teken van Indische gezelligheid. Dansliefhebbers kunnen hun hart ophalen bij het optreden van The Blue Falcons, met een gastoptreden van Gerda & Roy Davis. Op het terras serveert Toko Patja authentieke Indonesische gerechten (niet inbegrepen bij het ticket). En met DJ Lefried van Loo achter de draaitafel blijft de dansvloer de hele middag in beweging.
Het woord kumpulan of koempoelan heeft in Indische kringen de betekenis van een gezellig samenzijn, waarbij onder het genot van Indisch lekkernijen en muziek bijgepraat wordt over allerlei zaken. Deze ontmoetingen hadden als doel de onderlinge banden te versterken.
Zomer bij Hoeve de Aar: livemuziek, dans en bourgondische gezelligheid in Heerlen
Deze zomer is het dubbel feest bij Hoeve de Aar! Met twee zonnige evenementen op de agenda het swingende Matinee Dansant-Kumpalan en het zomerse muziekfestijn Dag van de Muziek wordt de hoeve dé plek waar muziek, sfeer en ontmoeting samenkomen. Of je nu houdt van dansen op Indorock, barbecueën in de zon of gewoon lekker genieten van livemuziek met een drankje erbij: er is voor ieder wat wils.